Rezervēt biļeti


Kā veikt izmaiņas rezervācijā?

Esošai rezervācijai Jūs vienmēr varat veikt labojumus. Visērtāk un izdevīgāk izmaiņas var veikt tiešsaistē www.stenaline.lv, jo par izmaiņu veikšanu netiek piemērota izmaiņu veikšanas komisijas maksa. Veicot izmaiņas rezervācijā pa telefonu vai e-pastu zvanu centrā un prāmju termināļos, tiek piemērota izmaiņu veikšanas komisijas maksa 2.50 EUR apmērā, neatkarīgi no izvēlētā tarifa. Izmaiņas rezervācijā var veikt arī saņemtajā rezervācijas apstiprinājumā, klikšķinot uz funkciju “Labot rezervāciju”.


Atkarībā no izvēlētā tarifa – Economy, Flexi vai Premium - par izmaiņu veikšanu var tikt piemērota papildu samaksa.


Economy tarifa biļetēm, mainot ceļojuma datumu, laiku vai maršrutu, klientam jāsedz biļetes vērtības starpība, kā arī izmaiņu veikšanas maksa 40 EUR apmērā. Izmaiņu veikšanas maksa 40 EUR apmērā tiek piemērota par katru virzienu, tādējādi, ja izmaiņas tiks veiktas gan turp, gan atpakaļ, izmaiņu veikšanas maksa tiks piemērota divreiz, t.i. 80 EUR apmērā. Ja biļetes cena pēc izmaiņu veikšanas ir zemāka nekā iepriekš apmaksātās biļetes cena, tad pārmaksātā naudas summa netiek atmaksāta.


Flexi un Premium tarifa biļetēm, mainot ceļojuma datumu, laiku vai maršrutu, jāsedz tikai biļetes vērtības starpība. Ja biļetes cena pēc izmaiņu veikšanas ir zemāka par iepriekš apmaksātās biļetes cenu, pārmaksātā naudas summa tiek atmaksāta.


Vairāk par tarifiem lasiet šeit ›


Rezervāciju nebūs iespējams mainīt, ja izvēlētajā datumā nebūs paredzēta prāmja atiešana vai arī nebūs brīvu vietu. Rezervācijām, kas apmaksātas ar rēķina starpniecību, izmaiņas iespējams veikt tikai zvanu centrā vai uz vietas prāmju terminālī.


Pamācību, kā veikt izmaiņas tiešsaistē, skatiet šeit ›