Rezervēt biļeti


Rezervācijas atcelšana un atmaksa

Rezervāciju var atcelt tiešsaistē www.stenaline.lv, uz vietas prāmju terminālī vai pa tālruni vai e-pastu zvanu centrā. Atkarībā no izvēlētā tarifa, iespējams saņemt atmaksu par atceltu rezervāciju. Vairāk par tarifiem lasiet šeit ›


Economy tarifa biļetes vērtība netiek atmaksāta rezervācijas atcelšanas gadījumā. Flexi tarifa biļetes vērtība tiek atmaksāta 100% apmērā*, ja rezervācija tiek atcelta vismaz 24 stundas pirms atiešanas. Ja Flexi tarifa biļetes vērtība tiek atmaksāta 50% apmērā*, ja rezervācija tiek atcelta mazāk kā 24 stundas pirms atiešanas, bet ne vēlāk kā 2 stundas pirms atiešanas. Ja Flexi tarifa biļete tiek atcelta vēlāk kā 2 stundas pirms atiešanas, biļetes vērtība netiek atmaksāta. Premium tarifa biļetes vērtība tiek atmaksāta 100% apmērā, ja rezervācija tiek atcelta vismaz 2 stundas pirms atiešanas. Ja Premium tarifa biļete tiek atcelta vēlāk kā 2 stundas pirms atiešanas, biļetes vērtība netiek atmaksāta.


*Atceļot rezervāciju, netiek atmaksāta komisijas maksa par rezervācijas veikšanu 15 EUR apmērā un izmaiņu veikšanas maksa (2.50 EUR apmērā par katru izmaiņu veikšanas reizi), ja rezervācija veikta pa tālruni vai e-pastu zvanu centrā vai ostā. Netiek atmaksāts rezervācijas apstiprinājums īsziņā (maksa par 1 īsziņu ir 1 EUR).