Rezervēt biļeti

biežāk uzdotie jautājumi


Kādi dokumenti nepieciešami, ceļojot ar prāmi?


Ceļošanai derīgi dokumenti maršrutos no vai uz Latviju, Vāciju un Poliju


Katrai personai (ieskaitot bērnus un zīdaiņus), reģistrācijas laikā ir jāuzrāda ceļošanai derīgi dokumenti. Par ceļošanai derīgiem dokumentiem tiek uzskatīta derīga pase vai elektroniskā identifikācijas karte. Autovadītāja apliecība, dzimšanas apliecība vai darba atļauja (piem. Zviedrijā izsniegta darba atļaujas identifikācijas karte) nav uzskatāma par ceļošanai derīgu dokumentu.


Transportlīdzekļi un piekabes

Ceļojot ar transportlīdzekli, reģistrācijas laikā ir jāuzrāda derīga transportlīdzekļa tehniskā pase (oriģināls). Ja rezervācijā ir rezervēta piekabe, tehnisko pasi (oriģinālu) nepieciešams uzrādīt arī piekabei.


Ceļošanai derīgi dokumenti citos Stena Line maršrutos


Ceļojot maršrutos starp Vāciju un Zviedriju, Poliju un Zviedriju, lai reģistrētos braucienam ar prāmi ir nepieciešama pase ar MRZ kodu vai ES standarta nacionālā identitātes karte ar MRZ kodu vai mikroshēmu, kuru ir izsniegusi ES / EEZ valsts iestāde.


Maršrutos starp Dāniju un Zviedriju, kā arī Dāniju un Norvēģiju zemāk minētie identifikācijas dokumenti ir apstiprināti reģistrācijai un ceļošanai ES / EEZ pilsoņiem.

• Derīga pase ar MRZ kodu;

• ES standarta nacionālā identitāte karte ar MRZ kodu vai mikroshēma, kuru ir izsniegusi ES / EEZ valsts iestāde;

• Dānijas, Zviedrijas un Norvēģijas pilsoņiem arī ES / EEZ izdota vadītāja apliecība;


Maršrutā starp Dāniju un Zviedriju, kā arī Dāniju un Norvēģiju, izņēmums ir bērni, kas jaunāki par 16 gadiem. Ceļojot kopā ar māti vai tēvu, vai abiem vecākiem, bērni (kas jaunāki par 16 gadiem) var ceļot, uzrādot vecāku ceļošanai derīgo dokumentu.


Ceļotājiem kas nav ES / EEZ pilsoņi, pase ir vienīgais derīgais ceļošanas dokuments, noteikums attiecināms arī uz bērniem.