Rezervēt biļeti

biežāk uzdotie jautājumi


Kas jāņem vērā, ceļojot kopā ar mājdzīvnieku?

Kopā ar mājdzīvnieku iespējams ceļot visos Stena Line piedāvātajos maršrutos no Latvijas, tomēr uz katra no prāmjiem ir atšķirīgas piedāvātās iespējas mājas mīluļu transportēšanai:


Maršruts  Prāmis  Krātiņi (uz atklāta klāja)  Speciālas kajītes  Atļauts mājdzīvnieku atstāt automašīnā 

Ventspils - Nīnashamna
Nīnashamna - Ventspils

Stena Flavia
Atļauts
Stena Livia
Atļauts

Liepāja - Trāveminde

Trāveminde - Liepāja

URD
Nav atļauts
Stena Gothica  Nav atļauts

Jā - ir pieejams; Nē - nav pieejams


Mājdzīvnieku pārvadāšanu var pieteikt, veicot rezervāciju Stena Line mājas lapā www.stenaline.lv vai pa tālruni klientu apkalpošanas centrā. Mājdzīvniekus krātiņā vai atstājot transportlīdzeklī atļauts pārvadāt laika periodā no 01.05. līdz 30.09. Pārvadājot mājdzīvniekus transportlīdzeklī, tos ir iespējams apmeklēt kopā ar apkalpojošo personālu, savlaicīgi informējot kuģa apkalpi prāmja reģistratūrā. Ziemas periodā (01.10. - 30.04.) mājdzīvniekus iespējams pārvadāt tikai mājdzīvnieku pārvadāšanai paredzētās kajītes. Maksimālais skaits mājdzīvnieku vienā kajītē – 5 mājdzīvnieki. Drošības apsvērumu dēļ, pārvietojoties ar mājdzīvnieku publiskās vietās, dzīvniekam jāuzliek uzpurnis vai tam jāatrodas pārnēsājamā, slēgtā krātiņā. Pasažieriem, kas ceļo kopā ar mājdzīvniekiem, jāierodas arī reģistratūrā uz prāmja, lai precīzāk iepazītos ar mājdzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem pārbrauciena laikā.


Rezervācijā obligāti jānorāda atbilstošs mājdzīvnieku skaits! Dzīvniekiem līdzi jābūt uzpurnim vai krātiņam, kā arī nepieciešamajiem dokumentiem, lai šķērsotu robežu:

• Eiropas Savienībā derīgai dzīvnieku pasei;

• Dzīvniekos jābūt ievadītām mikroshēmām! Mikroshēmai jāatbilst ISO Standard 11784 vai Annex A, ISO Standard 11785;

• Dzīvniekiem jābūt vakcinētiem pret trakumsērgu.

• Zviedrijas Karalistes teritorijā nedrīkst ievest kucēnus, kas jaunāki par sešpadsmit nedēļām.


Sīkāka informācijas par nepieciešamiem dokumentiem un pārbaudēm, kas nepieciešamas, lai ceļotu ar mājdzīvnieku, pieejama pie specializēta vetārsta.